30161604LBX
Extended
Manufacturer
TBF
MFR.Part #
30161604LBX
Description
160mm 16mm 2mm 4.8 level Alloy steel Blue-white zinc plating Bolt External Hexagonal GB30 Half Thread M16X160 - Screw & bolt ROHS