RN16T52261F
MFR.Part #
RN16T52261F
JLCPCB Part #
C172676
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.26kΩ 250V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL4.7mm Through Hole Resistors ROHS