RM04FTN4751
MFR.Part #
RM04FTN4751
JLCPCB Part #
C162843
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS