RN16T22702F
MFR.Part #
RN16T22702F
JLCPCB Part #
C172539
Description
-55℃~+155℃ 250V 27kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL4.7mm Through Hole Resistors ROHS