RM10FTN2803
MFR.Part #
RM10FTN2803
JLCPCB Part #
C169985
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS