RMS12FT5901
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RMS12FT5901
JLCPCB Part #
C912833
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS