RM04FTN4532
MFR.Part #
RM04FTN4532
JLCPCB Part #
C162829
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS