RMS12FT5103
MFR.Part #
RMS12FT5103
JLCPCB Part #
C212535
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS