RMS12FT3301
MFR.Part #
RMS12FT3301
JLCPCB Part #
C212515
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS