RMS10FT3923
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RMS10FT3923
JLCPCB Part #
C212394
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS