RMS12FT2204
MFR.Part #
RMS12FT2204
JLCPCB Part #
C912808
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS