RM12JTN154
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12JTN154
JLCPCB Part #
C497629
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS