RMS12FT2004
MFR.Part #
RMS12FT2004
JLCPCB Part #
C912813
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS