RMS12JT301
MFR.Part #
RMS12JT301
JLCPCB Part #
C212571
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS