RMS10FT15R0
MFR.Part #
RMS10FT15R0
JLCPCB Part #
C212351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS