RMS10FT1303
MFR.Part #
RMS10FT1303
JLCPCB Part #
C212344
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS