RMS10FT1211
MFR.Part #
RMS10FT1211
JLCPCB Part #
C912574
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS