CFS06V3T2R50
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
CFS06V3T2R50
JLCPCB Part #
C163119
Package
0603
Description
-20℃~+105℃ 0.2 0.8mm 1.6mm 2.5A 32V 35V 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS