RMS06FT9101
MFR.Part #
RMS06FT9101
JLCPCB Part #
C912143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS