RMS06FT75R0
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RMS06FT75R0
JLCPCB Part #
C209196
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS