RM12FTN24R0
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12FTN24R0
JLCPCB Part #
C160550
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS