RMS06FT5492
MFR.Part #
RMS06FT5492
JLCPCB Part #
C912196
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS