RM02FTN9092
MFR.Part #
RM02FTN9092
JLCPCB Part #
C240113
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS