RMS06FT4020
MFR.Part #
RMS06FT4020
JLCPCB Part #
C209137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS