RMS06FT3601
MFR.Part #
RMS06FT3601
JLCPCB Part #
C209124
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS