RM04FTN8253
MFR.Part #
RM04FTN8253
JLCPCB Part #
C162788
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS