RMS06FT3003
MFR.Part #
RMS06FT3003
JLCPCB Part #
C912104
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS