RMS06FT3000
MFR.Part #
RMS06FT3000
JLCPCB Part #
C912105
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS