RM04FTN5602
MFR.Part #
RM04FTN5602
JLCPCB Part #
C432830
Description
-55℃~+155℃ 50V 56kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS