RMS06FT2201
MFR.Part #
RMS06FT2201
JLCPCB Part #
C209073
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS