RMS06FT2151
MFR.Part #
RMS06FT2151
JLCPCB Part #
C209072
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.15kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS