RMS04FT7681
MFR.Part #
RMS04FT7681
JLCPCB Part #
C911912
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS