RMS04FT4752
MFR.Part #
RMS04FT4752
JLCPCB Part #
C208896
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS