RMS04FT3002
MFR.Part #
RMS04FT3002
JLCPCB Part #
C208853
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS