RMS04FT2702
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RMS04FT2702
JLCPCB Part #
C208845
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS