RB06BTS1202
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RB06BTS1202
JLCPCB Part #
C7421567
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS