RMS06FT3R30
MFR.Part #
RMS06FT3R30
JLCPCB Part #
C209135
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS