RLP25JEER012
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RLP25JEER012
JLCPCB Part #
C163052
Package
2512
Description
12mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS