RM12FTN3R60
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12FTN3R60
JLCPCB Part #
C188093
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS