RLM10FTBMR025
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RLM10FTBMR025
JLCPCB Part #
C912555
Package
0805
Description
125mW 25mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS