RM12FTN2004
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12FTN2004
JLCPCB Part #
C188088
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS