RM12FTN1504
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12FTN1504
JLCPCB Part #
C188085
Description
1.5MΩ 250mW ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS