RN16T275R0F
MFR.Part #
RN16T275R0F
JLCPCB Part #
C172589
Description
-55℃~+155℃ 167mW 250V 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL4.7mm Through Hole Resistors ROHS