RM10FTN3091
MFR.Part #
RM10FTN3091
JLCPCB Part #
C254575
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS