RMS04FT1401
MFR.Part #
RMS04FT1401
JLCPCB Part #
C911585
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS