RM04FTN3R90
MFR.Part #
RM04FTN3R90
JLCPCB Part #
C162870
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS