RM04FTN3011
MFR.Part #
RM04FTN3011
JLCPCB Part #
C162877
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS