RM04FTN3003
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM04FTN3003
JLCPCB Part #
C156102
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS