RD50T5393J
MFR.Part #
RD50T5393J
JLCPCB Part #
C167581
Description
-55℃~+155℃ 350V 39kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4xL10.5mm Through Hole Resistors ROHS