RM02FTN6802
MFR.Part #
RM02FTN6802
JLCPCB Part #
C240090
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS